advertise

توانمند سازی زنان

من فاطمه پیوسی پس سالیان سال تحقیق و پژوهش در رابطه با بانوان موفق در تمامی نقاط جهان، اکنون با راه اندازی یک مجموعه ی آموزشی برای بانوان عزیز کشورم سعی دارم این اطلاعاتی که در طول این چند سال از اقصی نقاط جهان کسب کرده ام را در اختیار بانوان قدرتمند کشورم قرار بدهم.
من باور دارم که توانمند سازی زنان مهمترین نکته ای است که باید برای توسعه کلی یک جامعه سالم مورد توجه قرار گیرد. به همین سبب در تلاشیم که برابری جنسیتی، حقوق زنان، آموزش زنان و دختران در سراسر جهان و توانمندسازی آنها در جهت ایجاد ارزش مشترک برای کسب‌و‏کارمان و جامعه پدیدآوریم. این امر نه تنها کیفیت و کمیت منابع انسانی موجود را برای پیشرفت افزایش می‌دهد، بلکه منجر به اتخاذ تصمیم‌های بهتری می‌شوند. به عبارت دیگر، توازن جنسیتی به کسب‏‌‌و‏کار معنا می‏‌بخشد.

توانمند سازی زنان | فاطمه پیوسی

قهرمان زندگی | فاطمه پیوسی

تبدیل به قهرمان زندگی خودت شو

تا حالا خودتو با یکی دیگه مقایسه کردی؟
از خودت پرسیدی چرا اینکارو میکنی؟
با خودت فکر کردی که چجوری یکی میتونه به جایگاهی بالا تر از تو برسه؟
ما که خودمونو با کسی که از ما بدتره مقایسه نمیکنیم ؛ همیشه در حال مقایسه خودمون با کسانی هستیم که از ما بهترن این دفعه به جای اینکه خودتو باهاشون مقایسه کنی و سرزنش کنی خودتو؛ به خودت بگو قطعا وقتی یکی تونسته ، منم میتونم از اون بهتر بشم ..فقط کافیه خودمو و همینطور قدرت های وجودیمو پیدا کنم
نگرشتو اگر درست کنی زندگیت درست میشه قدرت ذهن خیلی بالاست اونچیزی که داری بهش فکر میکنی رو داری براش دعوت نامه میفرستی تا وارد زندگیت بشه و شک نکن که دقیقا همونطوری که فکر میکنی ، همون چیزی رو که باور داری برات رقم میخوره این قانون طبیعته


برای تعیین هدف حتما این موارد رو در نظر بگیر

اکثر مردم رویایی در زندگی دارند ، دیدگاهی در مورد اینکه دوست دارند در آینده چه کسی یا چه چیزی باشند. حداقل ، هر کس دارای منافع و ارزشهایی است که تعیین می کند چه چیزی را از زندگی خود می خواهد.تعیین اهداف به ما کمک می کند که بدانیم در زندگی میخواهیم به کجا برسیم.
همه ما چه کوچک چه بزرگ ، چه زن چه مرد ، چه پیر چه جوون هیچ فرقی نداره هممون باید هدفی رو تو زندگی مون داشته باشیم لازمه برای تعیین هدف یه سری موارد رو‌ مدنظر داشته باشیم داشتن هدف تو زندگی باعث میشه ما احساس قدرت کنیم و از سردرگمی خارج بشیم .البته باید توجه داشته باشیم که رسیدن به هدف های بزرگ نیازمند تمرکز است و در نظر گرفتن تمام آن ها در یک زمان واحد باعث کاهش تمرکز و حواس پرتی مان می شود.

تعیین هدف | فاطمه پیوسی

فاطمه پیوسی

نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.